FAQ 35

Naživo

12:00 – 14:00 (07.09.2016)

Hogy neveljünk világrekordert gyermekünkből és hogyan törődjünk egészségünkkel? A műsor első órájában Forró Imre a vendégünk, aki önmagát természetismerőnek nevezi, és megalkotta az egészségügyi problémák kezelésére javasolt Forró-módszert. A második órában pedig Jakoda Tibort hallhatják, aki ötéves kora óta foglalkozik […]
Štúdio Banská Bystrica

Štúdio Banská Bystrica

(+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii FAQ 35


Hogy neveljünk világrekordert gyermekünkből és hogyan törődjünk egészségünkkel?
A műsor első órájában Forró Imre a vendégünk, aki önmagát természetismerőnek nevezi, és megalkotta az egészségügyi problémák kezelésére javasolt Forró-módszert. A második órában pedig Jakoda Tibort hallhatják, aki ötéves kora óta foglalkozik fiával, Bukor J. Ádámmal, aki mára tinédzserként már a világ egyik legjobb uszonyos úszója, több világrekord birtokosa.
Ako vychovať z vlastného dieťaťa držiteľa svetových rekordov, a ako sa starať o vlastné zdravie?
V prvej hodiny relácie bude našim hosťom Imre Forró, ktorý sám seba nazýva znalcom prírody a je tvorcom Forró-metódy, ktorá je doporučená pri zdravotných problémoch. V druhej časti si môžeme vypočuť Tibora Jakodu, ktorý od útleho detstva trénuje syna Ádáma J. Bukora, ktorý dnes ako tínedžer je už držiteľom viacerých seniorskych svetových rekordov v plutvovom plávaní.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]

Archív relácie FAQ

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.