FAQ 14 (repríza)

Repríza

12:00 – 14:00 (12.10.2016)

globális világhatalom…kölcsöntörlesztés megtagadása…az utolsó kommunista…regionális pénzintézet…a rák gyógyítása…kiábrándult keresztények…élőlény a Nap…komplikált a magyar…életvezetési tanács és segítség…Erzsébet lemegy hídba…nem a szentek közössége. A 2015-ben elhangzott műsorok legjavát hallhatják dec. 30-án. globálna svetovláda…odmietnutie splácania…posledný komunista…regionálny finančný ústav…liečba rakoviny…sklamaní kresťania…Slnko žije…komplikovaná maďarčina…pomoc a […]
Značky: Szilard Somogyi

Podrobnosti k relácii FAQ 14 (repríza)


globális világhatalom…kölcsöntörlesztés megtagadása…az utolsó kommunista…regionális pénzintézet…a rák gyógyítása…kiábrándult keresztények…élőlény a Nap…komplikált a magyar…életvezetési tanács és segítség…Erzsébet lemegy hídba…nem a szentek közössége. A 2015-ben elhangzott műsorok legjavát hallhatják dec. 30-án.

globálna svetovláda…odmietnutie splácania…posledný komunista…regionálny finančný ústav…liečba rakoviny…sklamaní kresťania…Slnko žije…komplikovaná maďarčina…pomoc a rady v životospráve…Alžbetinej premostenie…nie je to spoločnosť svätých. Výber najlepšieho, čo odznelo v relácii v 2015-om.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]

Archív relácie FAQ

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.