Ekonomická demokracia 88 (repríza)

Repríza

16:15 – 17:30 (11.08.2018)

“ Aká je vlastne hospodárska politika „tátokrajiny“? „…reláciou sprevádza Ing.Peter Zajac-Vanka VEĽMI ZNEPOKOJUJÚCE OTÁZKY: *Hospodárska situácia Slovenska v druhej polovici druhej dekády 21.storočia – sme dominantnou  „montážnou monokultúrou výroby automobilov“ a lacným „jožkom“ rozpredaja národného bohatstva – pôdy otčiny? * […]

Podrobnosti k relácii Ekonomická demokracia 88 (repríza)


“ Aká je vlastne hospodárska politika „tátokrajiny“? „reláciou sprevádza Ing.Peter Zajac-Vanka

VEĽMI ZNEPOKOJUJÚCE OTÁZKY:
*Hospodárska situácia Slovenska v druhej polovici druhej dekády 21.storočia – sme dominantnou  „montážnou monokultúrou výroby automobilov“ a lacným „jožkom“ rozpredaja národného bohatstva – pôdy otčiny?
* Politika „skrášľovania“ kapitalizmu a sociálneho zmieru viedla k omámeniu občanov Slovenska, že „sme v Európe“ a že „budeme v jadre“ – sme v tom jadre? Alebo na smetisku?
*Čo sa stane v prípade obchodnej svetovej vojny, ak „projekt Európskeho superštátu“ zlyhá? Čo budeme na Slovensku vyrábať? Kto bude na Slovensku vyrábať? Kto to bude vlastniť? Ako bude rozhodovať o svojom vlastníctve?
*Čo urobíme s „pôvodným obyvateľstvom Slovenska“ ak to bude z 5,5 mil polovica dôchodcov a štvrtina detí do 18 rokov? Vymeníme či doplníme zvyšných 25%práceschopdných  obyvateľov „dovozom – kolonizovaním pracovníkmi“ ako po tatársko-mongolských vpádoch 1240-1242, či po osmanskom storočnom ohrození?
*Aká je teda hospodárska politika pre „tátokrajinu“, keď už nie pre našu slovenskú vlasť?
 

 

Archív relácie Ekonomická demokracia

  
2 percentá 2019
  
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest