Bez cenzúry 22/2019 (repríza)

repríza relácie

18:00 - 19:30 (16.09.2019)

„Urobíme zo ZLOvenska opäť SLOvensko?
Na Východe „kde nič nie je“  formujú silné ZJEDNOTENÉ HNUTIE.
Predstavitelia troch politických subjektov :  CESTA-strana vlastencov a odborníkov (CESTA), Slovensko do toho! (ODVAHA) a HNUTIE MILIÓNA proti krutým exekúciám! (HNUTIE MILIÓNA!) – sa stretli v Košiciach, aby sa dohodli na formovaní silného zjednoteného hnutia, odhodlaného po voľbách v roku 2020 riešiť reálne problémy občanov krajiny, prostredníctvom svojich zástupcov v budúcej NR SR.
Za hlavné politické ciele stanovili:
–          IUrobíme zo ZLOvenska opäť SLOVENSKO!  Vrátime sa na CESTU SLOVANSKEJ VZÁJOMNOSTI A SPOLUPRÁCE.  Vyvedieme ho z  chaosu do PRÁVA, PORIADKU,SPRAVODLIVOSTI a PRAVDY.
–          II. Vrátime  sa na cestu  Slovenska k rešpektovaniu a presadzovaniu skutočných hodnôt našich predkov:  SILNÁ A ZDRAVÁ RODINA – ZÁRUKA ÚSPEŠNÉHO, PROSPERUJÚCEHO SLOVENSKA.
–          III. SÚ NÁS MILIÓNY!  MÁME ROVNAKÉ NÁDEJE, SNY, TÚŽBY, ALE AJ ODHODLANIE PRESADIŤ RADIKÁLNU POZITÍVNU ZMENU .  Sme presvedčení, že rovnosť príležitostí, je základná podmienka demokracie.
–          IV. S odvahou zastavíme  krutosti  ZLOvoľných, predajných a zapredaných jedincov i skupín

–                                                                                   PRIDAJTE SA! NÁŠ OSUD JE V NAŠICH RUKÁCH!

Podľa odhadov, by takéto zjednotené hnutie, ktoré je otvorené aj ďalším partnerom, mohlo osloviť vo voľbách okolo 11 i viac percent voličov a prispieť tak k obnove dôvery v politiku a politickú kultúru parlamentnú, ale i na regionálnej a miestnej úrovni. Tá je v súčasnosti  totiž  žalostne nízka.
Vytvárajú sa tak prvé predpoklady pre formovanie nielen nového politického zjednoteného prúdu, ale v prípade úspechu, aj pre sformovanie novej garnitúry politikov na rôznych úrovniach nezaťažených korupciou, zlyhaniami a neúctou k tradičným hodnotám, ktorí chcú nie slovami, ale reálnou prácou – skutkami, obhajovať skutočné záujmy a potreby svojich spoluobčanov.
Pre média:  E.C. a V.D.
Košice, 25.8.2019
Hosť v štúdiu : Mgr. Eva COPÁKOVÁ 


Značky: Pavol Šedivý
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.