Pred domom Žilinku sa v nedeľu protestovalo. Kalmus roztrhal jeho fotografiu.

6. dec. 2022 | 1 komentár

Zdroj obrázka:

Svojho času, keď sa protestovalo pred domami politikov, napríklad v súvislosti s protikovidovými opatreniami, tak sme počúvali pobúrených politikov vlády národnej klatastrofy aj spolu s ich mainstreamovými mediálnymi nohsledmi, źe aké je to strašidelne nebezpečné konanie, keď si ľudia idú vybiť svoj hnev pred domy našich volených zástupcov, respektíve pred domy lekárov a tak podobne. Pamätáte? No a  teraz, keď nepríčetný Kalmus a spol. vyvádzajú pre domom generálneho prokurátora…tak sa nám rozhostilo akési ohlušujúce ticho zo strany všetkých týchto moralizátorov. Hmmm…zvláštne.

1 komentár

  1. Upotený Kalmus zarezáva na plné obrátky. Dúfa že si ho vďaka takýmto trapnučkým akciám všimne nejaký ten Šoros a bude živiť jeho starú riť až do finále . Tento darebák nič v živote nerobil ale dnes už žriedlo ktoré ho financovalo vyschlo. Môj zlatý, lopatu do ruky a poďme, ty „umelec“ !

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme