Generálny prokurátor dá preveriť, či výrokmi o Sime Magušinovej nedošlo k trestnému činu.

18. nov. 2021 | 0 komentárov

Slovenská spoločnosť /hoci si hovoríme spoločnosť – spoločné vlastne už nič nemáme/ ochorela. Prejavy tejto choroby vidieť na každom kroku a tento a podobné prípady sú toho jasným dôkazom.  Je samozrejme milé sledovať, ako liberálom nechutí vlastná medicínka…ktorú im teraz naordinovali konzervatívci. Je rovnako milé sledovať, ako sa v plnej nahote ukazuje, že liberálne mediálne hviezdy, ktoré tak radi moralizujú, keď ide napríklad o prezidentkinu dcéru, sú vlastne len obyčajní pokryteckí chrapúni, keď na to príde. Toto všetko je milé sledovať.

Ale po tom ako celá táto zábava vyprchá, ostane v ústach len trpká pachuť z toho, ako hlboko Slovensko upadlo. Nebudeme moralizovať…to necháme na iných. Nám sa žiada pripomenúť všetkým zúčastneným len toľko, že predsa beztrestne je dovolené ubližovať len takzvaným dezolátom a konšpirátorom. Tých, môže samozrejme ktokoľvek bez obáv pokojne ponižovať, hanobiť, urážať a nadávať im do prakokotov. Žiaden prokurátor na ich obranu nezasiahne. Je možné im nielen sproste nedávať, ale im aj rušiť či už účty na sociálnych sieťach, alebo tie v bankách, blokovať ich a vymazávať. Takto to tu funguje už nejaký čas. A samozrejme nikoho to netrápi. Pretože spoločnosť nastraží svoje demokratické oči a uši len vtedy, keď sa nejaká tá drobná neprávosť stane takzvanému liberálovi, alebo konzervatívcovi. Existuje tu však značná časť spoločnosti, ktorú vystrčili moralisti už dávno na perifériu. Urobili z nich ľudí druhej kategórie a vravia, že je to tak vraj správne, lebo veď sú to konšpirátori a dezoláti. Tak presne títo takzvaní dezoláti a konšpirátori sa môžu akurát tak trpko pousmiať nad aktuálnymi „trápeniami„ liberálov a konzervatívcov…

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme