Wisconsin přepočítá část hlasů. Trumpův tým to bude stát tři miliony dolarů.

19. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Americký prezident inicioval částečný přepočet hlasů ve Wisconsinu, který se mu podle předběžného výsledku na rozdíl od roku 2016 v prezidentských volbách nepodařilo získat. Vyžádaná revize se týká dvou okresů, které zahrnují dvě největší města ve státě, a měla by být hotová s koncem měsíce. Stát vysílá deset volitelů. Mezitím se chýlí ke konci přepočet hlasů nařízený vedením státu Georgia s 16 voliteli, závěry budou zřejmě k dispozici už ve čtvrtek.

Source: Wisconsin přepočítá část hlasů. Trumpův tým to bude stát tři miliony dolarů

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.