Der Spiegel: Jed, ktorý otrávil Navaľného, mohol byť novičok.

27. aug. 2020 | Komentované správy, Súdruhovia nedomysleli

Ani sme sa nenazdali a je to tu opäť. Na scénu prichádza známe dueto: Novičok a investigatívny web Bellingcat….hmm.

No nič. V každom prípade by si mali Rusi /teda Putin/ vstúpiť do svedomia a priznať sebe samým, že to všetko neuveriteľne sfušovali. Nielen teda to, že za sebou zanecháva Putin a spol. nezmazateľné stopy, ale predovšetkým, by si mali Putinovci už konečne priznať, že ich najsmrteľnejší jed na svete, na ktorý sa stačí len pozrieť a už zomriete, vlastne v skutočnosti nefunguje a je podľa všetkého slabší ako postrek proti plesni zemiakovej.

 

Navaľnyj, ktorý bol z Ruska prevezený na liečenie do Nemecka, sa už takmer týždeň nachádza v kóme.

Source: Der Spiegel: Jed, ktorý otrávil Navaľného, mohol byť novičok

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.