Baránek: Odluka cirkvi? Ja zas nechcem, aby moje dane šli na mimovládky, ktoré presadzujú LGBT agendu.

20. aug. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, Ľudsko-právna totalita

Veru tak. Keď odluka, tak poriadna. Treba odlúčiť politické mimovládky od štátneho rozpočtu, od financií zo zahraničia a od eurofondov. Nech si ich platia občania. Keď už toľko vytrubujú do sveta o občianskej spoločnosti, ktorej sú oni hlásnou trúbou, iste ich tá občianska spoločnosť rada zafinancuje.

Baránek: Odluka cirkvi? Ja zas nechcem, aby moje dane šli na mimovládky, ktoré presadzujú LGBT agendu. 1ROZHOVOR Návrh o odluke cirkvi z dielne SaS? Primitivizmus a obyčajný populizmus.…

Source: Baránek: Odluka cirkvi? Ja zas nechcem, aby moje dane šli na mimovládky, ktoré presadzujú LGBT agendu

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme