Rasistická ryba. Napísali vandali na sochu Malej morskej víly v Kodani

5. júl. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Progresívny rováš

To, že sú za rasistov aktivistami označovaní bývalí otrokári, politici či osobnosti, ktoré mali vo svojej dobe, pre dnešok, rasistické názory sa dá v mnohých prípadoch pochopiť. Práve táto téma budí stále hlasnejšiu diskusiu o vyrovnávaní sa západnej civilizácie s jej koloniálnou érou, ale už menej sa dá chápať to, že niekto za rasistickú označil aj Malú morskú vílu.

Source: Rasistická ryba. Napísali vandali na sochu Malej morskej víly v Kodani

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.