Ruská Ústredná volebná komisia informovala o kybernetických útokoch zo zahraničia na web Ústavy Ruska. Vieme, odkiaľ prišli.

29. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 29. júna 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP-Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin)   DDoS útoky zaregistrovali na webe Конституция2020.рф (Konstitucija2020.rf), informuje Ústredná volebná komisia na telegramy „Od skorého rána zaregistrovali DDoS útoky na web Konstitucija2020.rf. Zrejme z Veľkej Británie a Singapure,“ uvádza sa v správe. V prvý deň hlasovania o zmenách Ústavy Ruskej federácie uverejnili správu o DDoS útoku …

Source: Ruská Ústredná volebná komisia informovala o kybernetických útokoch zo zahraničia na web Ústavy Ruska. Vieme, odkiaľ prišli – Hlavné správy

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.