Sulík žaluje Blahu za to, že ho v jednom zo svojich statusov politicky spojil s Kočnerom. Blaha sa pýta, či chce dôkazy zvukové, obrazové, alebo písomné.

22. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. júna 2020 (HSP/Foto:Archív)   Kvôli kontaktom s podnikateľom Mariánom Kočnerom už musel opustiť svoj post kde-kto. Od politikov, prokurátorov až po sudcov. Včera rezignovala na post splnomocnenkyne vlády pre podporu rodiny aj Petra Krištúfková, ktorá strávila dovolenku s Kočnerovou exmanželkou. Jediným, komu kontakty s Kočnerom neublížili, je predseda SaS Richard Sulík. Ten dokonca …

Source: Sulík žaluje Blahu za to, že ho v jednom zo svojich statusov politicky spojil s Kočnerom. Blaha sa pýta, či chce dôkazy zvukové, obrazové, alebo písomné – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.