BISácký Absurdistán

9. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Včera jsem si podal Zemana a zástup jeho bigotně věřících. Protože je za co. Dnes si podám tu druhou stejnou partičku nemyslících, stejně slepě věřících, jen s opačným znaménkem. V hlavní roli ovšem neobsadí žádný konkrétní politik. Z části proto, že až na pozici šéfa senátu, kde se s nějakým excesem moc počítat nedá, žádnou mocenskou pozici nedrží, ale především z toho důvodu, že představitelé současné opozice reprezentují v podstatě beztvarou šedivou hmotu, která není schopna vygenerovat opravdovou individualitu. Viz konkrétně už míněný předseda senátu odeesák Vystrčil.

Source: KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.