Austrália podporila návrh EÚ, chce nezávisle vyšetrenie pôvodu COVID-19.

10. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Medical personnel in protective suits prepare traditional Chinese medicine (TCM) for patients of the novel coronavirus with an intelligent dispensing equipment at a pharmacy of Wuhan Tongji Hospital in Wuhan, the epicentre of the novel coronavirus outbreak, in Hubei province, China March 2, 2020. China Daily via REUTERS ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. CHINA OUT. – RC2OBF9XSLRE

Austrálska vláda vyzýva na takéto vyšetrovanie už niekoľko týždňov.

Source: Austrália podporila návrh EÚ, chce nezávisle vyšetrenie pôvodu COVID-19

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.