Matovičovci odmietli rýchlotesty, ktoré objednala Pellegriniho vláda. „Pôjdu rovno do Dunaja.“ Teraz ich Matovičova vláda nakúpi drahšie o 1 euro za kus.

23. apr. 2020 | Dvojité metre, Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 23. apríla 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ako aktuálne vyzerá šetrenie verejných financií v podaní vlády Igora Matoviča? Pellegriniho vláda objednala krvné rýchlotesty za cenu 8,90 eur za jeden kus. Matovič však tvrdil, že sú zbytočné a predražené a vyhlasoval, že ich vyhodíme do Dunaja. Nakoniec ich Matovičova vláda nekúpila. O pár dní neskôr však …

Source: Matovičovci odmietli rýchlotesty, ktoré objednala Pellegriniho vláda. „Pôjdu rovno do Dunaja.“ Teraz ich Matovičova vláda nakúpi drahšie o 1 euro za kus – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.