V SR pribudlo ďalších 19 prípadov ochorenia COVID-19. Matovič predstavil nové opatrenia: Zatvorené obchody v nedeľu. O školách „nikto nepozná odpoveď“. Štát však chce sledovať pohyb vašich mobilov.

24. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 24. marca 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)   Na Slovensku pribudlo počas pondelka 23. marca 19 nových prípadov nákazy novým koronavírusom, celkový počet evidovaných prípadov ochorenia COVID-19 teda stúpol na 204. Na utorkovom tlačovom brífingu to oznámil hlavný hygienik SR Ján Mikas „V pondelok bolo vyšetrených 432 negatívnych vzoriek a 19 pozitívnych. Máme 19 pozitívnych …

Source: V SR pribudlo ďalších 19 prípadov ochorenia COVID-19. Matovič predstavil nové opatrenia: Zatvorené obchody v nedeľu. O školách „nikto nepozná odpoveď“. Štát však chce sledovať pohyb vašich mobilov – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.