Bulharský minister: Európska byrokracia ukázala, že je schopná zaoberať sa manželstvami homosexuálov, ale nie bojovať proti koronavírusu.

21. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, S EÚ a nikdy inak

Bratislava 21. marca 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP-Virginia Mayo)   Európski vodcovia nemali schopnosť vyrovnať sa s mimoriadnou situáciou, spôsobenou novým typom koronavírusu. Myslí si to bulharský minister obrany Krasimir Karakačanov „Čo sa stane s veľkými krajinami – samotne sa izolovali a zavreli hranice. A kde sa ukázala idea európskej solidarity? Čo sa stane so Schengenom počas zatvorených …

Source: Bulharský minister: Európska byrokracia ukázala, že je schopná zaoberať sa manželstvami homosexuálov, ale nie bojovať proti koronavírusu – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.