EÚ žiada koordinovaný postup pri uzatváraní hraníc.

13. mar. 2020 | Koronavírus, Komentované správy, S EÚ a nikdy inak

V čase, keď už je celý svet hore nohami a doslova vo vojenskom režime, tak práve teraz sa začínajú pomaly prebúdzať Bruselské „elity„ so svojim teoretizovaním o tom, či treba zatvárať hranice, alebo nie a či by sa v tomto smere nemalo postupovať nejako koordinovane. V Bruseli si zrejme ešte nestihli všimnúť, že už pár dní dozadu robí každý jeden národný štát čo môže, aby ochránil v prvom rade svojich vlastných občanov.

A ešte niečo. Kým EÚ teoretizuje, tak Čína vysiela do krízových oblastí Talianska svojich lekárov aj s 30-timi tonami zdravotníckeho materiálu + nejaké tie pľúcne ventilátory a podobné zariadenia, ktoré majú pomôcť udržať chorých pri živote a zastaviť súčasnú pandémiu.

Source: EÚ žiada koordinovaný postup pri uzatváraní hraníc

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.