Bez nadpisu, ale zato adresne. 

28. feb. 2020 | Komentované správy

Nuž takto vyzerá hnev človeka, ktorý si niečim v živote prešiel a potom si ho ktosi, ktorý ani zlomok z toho nezažil, vezme do úst. Dá sa rozumieť tomu hnevu, ale napriek tomu si myslíme, že akékoľvek – ani skryté vyhrážanie nie je na mieste.

Rok 2016. Nová hviezda liberálnej stoky, duševne narušený Janko Benčík, líder udavačskej úderky, ktorého nie je nutné zvlášť predstavovať, si okrem…

Source: Bez nadpisu, ale zato adresne. – Planéta Jednoduchosť

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.