Itálie kvůli koronaviru uzavírá města a zakazuje fotbal, nejvíc obětí mimo Čínu hlásí Írán.

23. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Italské úřady nařídily v regionech Lombardie a Benátska kvůli šířícímu se koronaviru zrušit všechna sportovní utkání včetně zápasů Serie A. Nejhůře zasažená města zůstávají v izolaci, Benátky dokonce zrušily tradiční karneval. Nejvíc obětí mimo Čínu hlásí Írán, kde zemřelo už osm lidí. Velká íránská města zavírají školy a sousední státy zavádějí bezpečnostní opatření. Izrael dokonce krátce zvažoval uzavření hranic.

Source: Itálie kvůli koronaviru uzavírá města a zakazuje fotbal, nejvíc obětí mimo Čínu hlásí Írán

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.