„Co dělal venku?“ Johnson chce po útoku zrušit předčasné propouštění odsouzených z terorismu.

3. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Vláda premiéra Borise Johnsona v souvislosti s nedělním útokem v Londýně, při kterém byli pobodáni dva lidé, předloží zákon, který by znemožnil předčasné propuštění odsouzených za terorismus. V metropoli útočil dvacetiletý Sudesh Amman, který byl v roce 2018 odsouzen kvůli vlastnictví materiálů nabádajících k terorismu. Minulý týden ale byl po uplynutí poloviny trestu podmínečně propuštěn, ačkoli úřady věděly o tom, že může být nebezpečný.

Source: „Co dělal venku?“ Johnson chce po útoku zrušit předčasné propouštění odsouzených z terorismu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.