Bulharsko znova cúvlo a pod nátlakom Spojených štátov sa vzdalo polovice ruského plynu.

30. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Sofia 30. januára 2020 (HSP/Foto: Screenshot Facebook)   Bulharsko znova urobilo kotrmelec, čo robilo už viackrát v prípade dodávok ruského plynu. Sofia niekoľkokrát súhlasila a potom rovnako rýchlo odmietla budovanie plynovodu Turecký prúd a rovnako rýchlo súhlasila a potom odmietala dodávky ruského plynu Najnovšie znova cúvla a pod nátlakom Spojených štátov sa vzdala  polovice ruského plynu: do konca roka bude …

Source: Bulharsko znova cúvlo a pod nátlakom Spojených štátov sa vzdalo polovice ruského plynu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.