Starosta Wu-chanu usvedčený z klamstva: Zatajil smrteľný vírus i útek piatich miliónov obyvateľov.

27. jan. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

PEKING – Starosta mesta Wu-chan Zhou Xianwang priznal, že čínska vláda nezverejnila informácie o smrtiacom víruse „včas“. Odhalil tiež, že mesto pred jeho zablokovaním opustilo až päť miliónov obyvateľov. Počet úmrtí na vírus sa cez víkend zdvojnásobil na 81. Vedci sa obávajú, že sa už infikovalo vyše 100-tisíc ľudí.

Source: Starosta Wu-chanu usvedčený z klamstva: Zatajil smrteľný vírus i útek piatich miliónov obyvateľov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.