Útok Iránu len show pre národ. Vedel to vopred Trump i Putin. Ten bol v tom čase v Sýrii.

10. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava/Teherán 10. januára 2020 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Nasser Nasser)   Iránsky režim bojuje o prežitie. V krajine a predovšetkým v Teheráne je veľmi mnoho, najmä mladých ľudí, ktorí by chceli iný režim a inú vládu. Profánnu a nie takú, ktorá vládne podľa zákonov fundamentalistického islamu. Preto za daných okolností tejto vláde prišlo veľmi vhod to, čo urobil …

Source: Útok Iránu len show pre národ. Vedel to vopred Trump i Putin. Ten bol v tom čase v Sýrii – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.