Na co jsem přišel v souvislosti s atentátem na generála Sulejmaniho v půldruhé v noci, až když už bylo pozdě.

5. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

FILE – In this Jan. 13, 2015, file photo released by the Iranian President’s Office, President Hassan Rouhani visits the Bushehr nuclear power plant just outside of Bushehr, Iran. Iran announced Saturday, Sept. 7, 2019, it had begun using advanced centrifuges in violation of its 2015 nuclear deal with world powers. (AP Photo/Iranian Presidency Office, Mohammad Berno, File)

Nepochybně  se  to stalo i  vám – právě  jste  skončili  důležité  osobní jednání  nebo pohovor, odcházíte  z něj s vědomím, že  mohl  dopadnout  daleko lépe,  kdyby… kdyby  vás napadlo…

Source: Na co jsem přišel v souvislosti s atentátem na generála Sulejmaniho v půldruhé v noci, až když už bylo pozdě

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.