Papež: Nedopusťte, aby vás poklesky církve vzdálily bohu.

25. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Nedopusťte, aby vás poklesky církve vzdálily bohu, řekl papež František na tradiční vánoční mši tisícům věřících v chrámu svatého Petra v Římě. Další stovky lidí sledovaly bohoslužbu na velkoplošných obrazovkách. „Vánoce nám připomínají, že Bůh nás stále miluje všechny, i ty nejhorší z nás,“ připomínala hlava katolické církve. Ve středu papež pronese tradiční poselství Městu a světu (Urbi et orbi).

Source: Papež: Nedopusťte, aby vás poklesky církve vzdálily bohu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.