Stanislav Novotný: Viděl jsem běsnit sluníčko! Petra Procházková bacila Vladimíra Frantu

25. nov. 2019 | Alternatívne fakty, Dvojité metre, Komentované správy, Progresívne oxymorony

To viete. Keď klamú „slušňáci„ tak to nie je klamstvo. Keď konšpirujú „slušňáci„ tak to nie je konšpirácia. Petra Procházková – redaktorka DeníkaN premeškala vzácnu príležitosť, keď mohla všetkým naokolo ukázať, aký je reálny rozdiel medzi naozaj slušným a neslušným človekom. Mala príležitosť ospravedlniť sa za to, že jej nemiestne praskli nervy a že reagovala extrémne hlúpo. Túto príležitosť spomínaná slušňáčka nevyužila. Namiesto toho sa uchýlila k ďalším útokom na novinára portálu Sputnik. To ale nie je všetko. Keď nedokázala v sebe objaviť ani len elementárnu slušnosť tá, ktorá má slušnosti inak plné ústa, človek by očakával, že si túto základnú povinnosť splní aspoň jej materský DeníkN. Avšak nestalo sa. DeníkN – teda denník, ktorý vraj čítajú slušní ľudia, chytil stránku svojej novinárke s labilnými nervami a navyše sa uchýlil k trapnej konšpirácii, podľa ktorej vraj išlo o dopredu pripravenú provokáciu novinára zo Sputniku. Český deníkN…HANBA VÁM!

Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra z dezinformačního Deníku N. A hned Frantu ze Sputniku fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Source: Stanislav Novotný: Viděl jsem běsnit sluníčko! Petra Procházková bacila Vladimíra Frantu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.