Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Spojeným státům se po zradě Kurdů nedá věřit, Evropu možná čeká noční můra, píší deníky.

10. okt 2019 | Nekomentovaný výber

Americký prezident Donald Trump nechal Turecku volné ruce v Sýrii, čímž zradil své kurdské spojence a proměnil Spojené státy v zemi, které nelze důvěřovat. V reakci na tureckou intervenci to píší evropské deníky. Vývoj v Sýrii se teď může změnit v noční můru pro Evropu, která by se měla připravit na případný návrat radikálů z takzvaného Islámského státu (IS) i na novou uprchlickou vlnu, upozorňují média.

Source: Spojeným státům se po zradě Kurdů nedá věřit, Evropu možná čeká noční můra, píší deníky

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.