Matteo Salvini: „Vy sa ma nezbavíte nikdy!“ 

31. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Rím 31. augusta 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:SITA/AP-Claudio Peri/ANSA via AP)   Po vytvorení novej talianskej vlády, ktorú tvorí koalícia Hnutie piatich hviezd a sociálnodemokratická strana PD, vyhlásil exminister vnútra Salvini, že tí, ktorí sa proti nemu spojili – hoci politicky nemajú nič spoločné – len preto, aby sa ho zbavili a mu zabránili robiť to, čo je pre …

Source: Matteo Salvini: „Vy sa ma nezbavíte nikdy!“ – Hlavné správy

Matelko/premiér Igor

Nie je zvláštne, že v bežnom živote potrebujete na takmer každú pracovnú pozíciu vzdelanie alebo prax v odbore, prípadne oboje, ale vo vláde a parlamente to neplatí?

Táto knižka mapuje prvých sto dní vlády Igora Matoviča, no nie je žiadnou politickou analýzou, ale vtipným glosovaním nekompetentnosti jedného z najvyšších ústavných činiteľov, pričom si všíma najmä premiérovu sebaprezentáciu na sociálnej sieti Facebook. Stopercentne sa nasmejete.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.