Na lodi, která patřila bance JP Morgan, zabavily americké úřady při jednom z největších zátahů v historii 20 tun kokainu.

17. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Při jednom z největších zátahů v americké historii federální úřady ve Filadelfii v červnu zabavily víc než 20 tun kokainu v ceně zhruba jedné miliardy dolarů. Informoval o tom časopis Forbes. Už to samo o sobě je zajímavá zpráva. Ještě mnohem zajímavější informace ovšem je, že loď, na které byl vzácný náklad do Ameriky pašován, patří jedné z největších bank […]

Source: Na lodi, která patřila bance JP Morgan, zabavily americké úřady při jednom z největších zátahů v historii 20 tun kokainu – Časopis Šifra

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.