Mária Zacharovová: „Hlavnou príčinou napätia okolo iránskej jadrovej dohody je politika USA zameraná na zmenu moci v Iráne“.

15. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Moskva 15. júla 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Alexander Zemlianichenko)   Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Mária Zacharovová sa na tlačovej konferencii v Moskve dotkla 15 horúcich tém na domácej a medzinárodnej scéne a odpovedala na otázky novinárov. Väčší priestor, pochopiteľné, venovala situácií na medzinárodnej scéne. Komentovala napríklad udalosti návštevu ministerky zahraničných vecí a obchodu Jamajky Kaminy Johnson-Smithovej; zasadnutie Obchodnej rady pri ministerstve zahraničia Ruska; Pracovnú …

Source: Mária Zacharovová: „Hlavnou príčinou napätia okolo iránskej jadrovej dohody je politika USA zameraná na zmenu moci v Iráne“ – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.