Salvini naživo v televízii: Prevádzači telefonujú s loďami nmimovládkok, dohadujú si miesta stretnutí v Stredozemnom mori.

14. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

 Líbyjskí prevádzači a lode mimovládnych organizácií (NGOs) sú vo vzájomnom kontakte, povedal taliansky minister vnútra Salvini naživo v talianskej televízii. Len tak podľa neho môžu byť pracovníci NGO vždy v správnom čase na správnom mieste, aby mohli pozbierať migrantov v Stredozemnom mori.   Ako nájdu presne lode mimovládok migrantov v Stredozemnom mori? …

Source: Salvini naživo v televízii: Prevádzači telefonujú s loďami nmimovládkok, dohadujú si miesta stretnutí v Stredozemnom mori – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.