Predseda KDH odpovedal na Chromíkovu výzvu o spolupráci s ultraliberálmi. „Musíme diskutovať aj s PS a Spolu. S kým by sme mali? S Kotlebom? Alebo s Harabinom? 

5. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. júla 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Aliancia za rodinu vo štvrtok publikovala výzvu, ktorej apelovala na voličov a členov KDH, aby požadovali od vedenia strany, aby neobchodovalo s hodnotami rodiny a manželstva v súvislosti s medializovaným rokovaním s ultraliberálmi z PS/Spolu, ktorý chcú presadzovať napríklad registrované partnerstvá pre páry rovnakého pohlavia. “Z vývoja v …

Source: Predseda KDH odpovedal na Chromíkovu výzvu o spolupráci s ultraliberálmi. „Musíme diskutovať aj s PS a Spolu. S kým by sme mali? S Kotlebom? Alebo s Harabinom? – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.