Za ústupok v morálke zo strany kresťanov morálny ústupok progresívcov? Predseda KDH pripustil kompromis s progresívcami v otázke registrovaných partnerstiev pre homosexuálov, na oplátku progresívci zvažujú otázku potratov.

4. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. júla 2019 (HSP/Foto:Alojz Hlina Facebook)   Predseda KDH sa veselo hrnie do vlády s ultraliberálnou stranou Progresívne Slovensko. Alojz Hlina však zašiel ešte ďalej a najnovšie pripustil ústupky v kultúrno-etických otázkach. Jedným z kompromisov môže byť, že Progresívci ustúpia v potratovej politike a KDH pri registrovaných partnerstvách Hlina otvorene hovorí, že po najbližších …

Source: Za ústupok v morálke zo strany kresťanov morálny ústupok progresívcov? Predseda KDH pripustil kompromis s progresívcami v otázke registrovaných partnerstiev pre homosexuálov, na oplátku progresívci zvažujú otázku potratov – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.