Le Drian: EÚ stojí pred hrozbou rozpadu a dezintegrácie.

24. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Ale no tak to snáď nie! Pán Le drian to čo tu šírite za klamstvá, že vraj USA si neželajú silnú EÚ, ktorá je schopná brániť svoje vlastné záujmy. To bude iste nejaký HOAX, veď predsa každý vie, že USA sú náš SPOJENEC, ktorí šíri dobro, lásku, demokraciu, bráni ľudské práva a tak…

No dobre a teraz neironicky. Pán Le Drian, existuje liek na vaše trápenie. A znie takto: 1, EÚ musí konečne prestať byť vazalom USA 2, Musí skončiť so svojou predposratosťou z Ruska a potom keď z nej konečne bude hrdé a sebavedomé zoskupenie národných štátov, ktoré prestane ísť na ruku politickým mimovládkam a korporáciám, potom si obyvatelia budú EÚ vážiť…a váš strach z jej rozpadu sa rozplynie.

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.