Pred Najvyšším súdom SR bude pre súdny proces s ĽSNS protest Stop fašizmu. Benčík, Kaščák, Šimečka a iní budú držať transparenty.

29. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. apríla 2019 (SITA/HSP/Foto:novinarskacena.sk)   V súvislosti so súdnym rozhodnutím o ďalšom pôsobení ĽS NS bude pred budovou Najvyššieho súdu SR protest s názvom Stop fašizmu. Organizuje ho občianska iniciatíva Zabudnuté Slovensko v čase od 09:00 do 10:00 Osobnosti verejného života ako Eva Mosnáková, Pavel Traubner, Zuzana Kronerová, Ján Benčík, Michal Kaščák, Martin M. …

Source: Pred Najvyšším súdom SR bude pre súdny proces s ĽSNS protest Stop fašizmu. Benčík, Kaščák, Šimečka a iní budú držať transparenty – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.