Fico musí odstrihnúť liberálne krídlo v SMERe, ak chce pomýšľat na vyššie preferencie a budúcu vládu.

13. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 13. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Zatiaľ najsilnejšia politická strana na Slovensku SMER-SD má veľký problém. Jej preferencie ani po výmene premiéra nestúpajú, ale stagnujú, respektíve mierne klesajú. Prečo je tomu tak a čo musí urobiť SMER, aby sa opäť dostal do vzostupnej pozície? O strane SMER -SD je známe, že v nej pôsobia …

Source: Fico musí odstrihnúť liberálne krídlo v SMERe, ak chce pomýšľat na vyššie preferencie a budúcu vládu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.