Analytické oko !Argumentu: Vzestup a pád amerického dolaru

27. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Ekonomka Ilona Švihlíková v novém pořadu !Argumentu sleduje význam a roli amerického dolaru jako mezinárodní měny a pilíře ekonomické moci USA. Jak je na tom dolar dnes, jaká rizika podstupuje a má v současnosti alternativu?

Sledujete pilotní díl našeho nového You Tube kanálu, kterým se snažíme rozšířit mediální portfolio našeho časopisu. Tento pilot vznikl díky pomoci našich čtenářů-dobrovolných přispěvatelů a jejich příspěvkům na činnost !A. Bez této solidární pomoci by pořad nevznikl. Děkujeme! Jeho další budoucnost plně závisí na finanční podpoře zdola. Bez ní to nezvládneme. Více se o probíhající kampani se dočtete zde. Informace o dobrovolném předplatném jsou k dispozici zde.

Redakce Argumentu

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.