CIA sa zaplietla do útoku na severokórejské veľvyslanectvo v Madride. Spencerová: Kto chcel sabotovať Trumpovu cestu k diplomatickému úspechu s Kimom? 

14. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Madrid 14. marca 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Evan Vucci)   Podľa španielskych vyšetrovateľov dvaja podozriví z februárového útoku na veľvyslanectvo KĽDR v Špenielsku sú spojení so spravodajskou službou USA. Informuje miestny denník El Pais Vyšetrovatelia z Národného spravodajského strediska (CNI) informovali o prepojení útoku na severokórejské veľvyslanectvo v Madride z 22. februára na americkú spravodajskú agentúru CIA. Zdroje denníku …

Source: CIA sa zaplietla do útoku na severokórejské veľvyslanectvo v Madride. Spencerová: Kto chcel sabotovať Trumpovu cestu k diplomatickému úspechu s Kimom? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.