Harabin má zrejme v polemike o Šefčovičovom titule JUDr. pravdu. Získal ho „za troška zvláštnych okolností,“ myslí si bývalý poslanec Martvoň.

12. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Harabin má zrejme v polemike o Šefčovičovom titule JUDr. pravdu. Získal ho "za troška zvláštnych okolností," myslí si bývalý poslanec Martvoň. 1Bratislava 12. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Prezidentský kandidát Štefan Harabin nedávno upozornil na to, že titul JUDr., ktorý užíva eurokomisár a kandidát Smeru-SD na prezidenta Maroš Šefčovič nebol nadobudnutý štandardným spôsobom, na čo následne zareagoval Šefčovič a zaslal aj našej redakcií dokumenty, ktoré majú jeho nadobudnuté vzdelanie potvrdzovať. Na nej sa uvádza, že podľa …

Source: Harabin má zrejme v polemike o Šefčovičovom titule JUDr. pravdu. Získal ho „za troška zvláštnych okolností,“ myslí si bývalý poslanec Martvoň – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.