Anton Hrnko: Sulíkovi opäť fučí balónik. Produkt ESET-u Progresívne Slovensko je debaklom pre SaS.

6. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. marca 2019 (HSP/Foto:TASR- screenshot video)   Podpredseda vládnej Slovenskej národnej strany Anton Hrnko na sociálnej sieti komentoval neúspech šéfa SaS Richarda Sulíka s prezidentským kandidátom Robertom Mistríkom s tým, že ide o jasný debakel SaS “Je zaujímavé, ako niektorí slovenskí politici vedia spáchať politické harakiri a ani si to neuvedomujú. Keď to spravia …

Source: Anton Hrnko: Sulíkovi opäť fučí balónik. Produkt ESET-u Progresívne Slovensko je debaklom pre SaS – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.