Dnes Trikolora na Slobodném vysielači

14. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Kandidát strany Zmena zdola, Juraj Smatana, poèas TB Zmeny zdola, Demokratickej únie Slovenska na tému: volebný program O pä minút dvanás. Bratislava, 10. február 2012. Foto: SITA/Diana Èernáková

Už je  to tak. Jsme o dalších 14 dní starší a  Večer  bude  další  díl nového pořadu Slobodného vysielače  s názvem Trikolora. Kde pod  moderováním kolegy  Intiba se  s Romanem Michelkem snažíme  k…

Source: Dnes Trikolora na Slobodném vysielači

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.