Rovnaké spoločnosti, rovnaký biely kôň, rovnaký notár. Dôchodkyňa sa nevie dovolať spravodlivosti, Kiskovi známi na nej spáchali ďalší pozemkový podvod.

7. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Poprad 7. februára 2019 (HSP/Foto:Screensot Pravda, TASR-Adriána Hudecová)   V decembri sme informovali, že okrem už dobre známej pozemkovej kauzy prezidenta Andreja Kisku, v ktorej vystupoval popradský zubár Ján Franc (viac v článku), sa vo Veľkom Slavkove začína odhaľovať ďalší podvod s bytmi, ktorý schematicky a personálne pripomína predošlú Kiskovu kauzu (viac v článku). Najnovšie denník …

Source: Rovnaké spoločnosti, rovnaký biely kôň, rovnaký notár. Dôchodkyňa sa nevie dovolať spravodlivosti, Kiskovi známi na nej spáchali ďalší pozemkový podvod – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.