Ondrejcsák varuje: Európa je po odstúpení USA od dohody INF v dosahu ruských riadených striel.

6. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Štátny tajomník Ministerstva obrany SR Róbert Ondrejcsák, nominovaný Mostom-Híd, ktorý pred pár dňami vyzval, aby sa Slovenská republika v prípade venezuelskej krízy pridala na stranu dočasného prezidenta Guaidóa podporovaného USA (viac v článku), najnovšie na sociálnej sieti píše o tom, že Európa je po americkom odstúpení od zmluvy o …

Source: Ondrejcsák varuje: Európa je po odstúpení USA od dohody INF v dosahu ruských riadených striel – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.