Nočná mora mainstreamových novinárov je tu. Kočner spustil svoj portál Na pranieri. Prvého si podal komentátora SME Petra Schutza. 

14. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 14. júna 2018 (HSP/Foto:Screenshot)   Novinár Peter Schutz stavia svoje komentáre na odvážnych formuláciách. S aroganciou jemu vlastnou sa vyjadruje k veciam, ktorým nerozumie, ale preňho je podstatné, že má na ne názor. V tomto videu vám ukážem, ako si pán Schutz strelil svojimi formuláciami vlastné góly a že komentátor musí mať nielen hlavu, …

Source: Nočná mora mainstreamových novinárov je tu. Kočner spustil svoj portál Na pranieri. Prvého si podal komentátora SME Petra Schutza – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.