Pokrytectvo? Poslankyňa Dubačová sa pohoršuje nad účasťou programového šéfa RTVS v Slobodnom vysielači. Pritom ona v tomto rádiu vystúpila tiež. 

6. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. júna 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Bývalá poslankyňa strany OĽaNO (v súčasnosti strana Spolu) Viera Dubačová na parlamentnom výbore vyčítala generálnemu riaditeľovi RTVS Jaroslavovi Rezníkovi, že sa programový šéf RTVS Marek Ťapák v minulosti zúčastnil v relácii  rádia Slobodný vysielač. Dubačová však “zabudla” dodať, že aj ona samotná sa v tomto nezávislom rádiu zúčastnila …

Source: Pokrytectvo? Poslankyňa Dubačová sa pohoršuje nad účasťou programového šéfa RTVS v Slobodnom vysielači. Pritom ona v tomto rádiu vystúpila tiež – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.