Pozadie veľkej frašky: Ako na Ukrajine „zabili a potom oživili“ novinára Babčenka.

31. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Kyjev 31. mája 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexander Baroshin)   Na Ukrajine dokázali šliapnuť do ďalšej kaluže. Vyfabrikovali kauzu so zreteľným protiruským nádychom, ale bola z toho iba fraška, ktorá na prekvapenie pre samotných jej autorov nabrala medzinárodné rozmery – a je z toho ďalšia trápna celosvetová blamáž. Na Ukrajine najprv „zabili“ a vzápätí „oživili“ novinára Arkadija Babčenka. Obrovský počet médií na celom …

Source: Pozadie veľkej frašky: Ako na Ukrajine „zabili a potom oživili“ novinára Babčenka – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.