Sype se nám to sype…EU se otřásá, z Itálie přišel další úder.

15. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

V Itálii se dva měsíce od parlamentních voleb rýsuje možná volební koalice. Její složení zaskočilo úplně všechny. Berlusconi bude nejspíše ve vládě chybět! Soud mu přitom jen před pár dny dal zelenou, Silvio může znovu kandidovat. Ještě horší osud potkal levicové tradiční strany, ty zcela ztratily svůj politický vliv. Italy zajímají daně a migrace. Dlouho platná rovnováha sil se zcela rozsypala, varuje Tereza Spencerová. Jde o Berlusconiho konec, nebo se vrátí v předčasných volbách?

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sype-se-to-sype-EU-se-otrasa-z-Italie-prisel-dalsi-uder-Volici-Okamury-mohou-jasat-535810

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.