Anton Selecký: Mohol som povedať MI6, že tento leták uverejním pod palcovým titulkom “Toto je práca britskej tajnej služby “. Myslíte že by som sa dožil rána?

14. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 14. marca 2018 (HSP/Foto:youtube)   Pred pár dňami sme preniesli článok (viac TU) v ktorom bývalý člen disentu a zástupca šéfredaktora denníka KDH Slovenský denník Anton Selecký, vyrozprával ako pred voľbami v roku 1992 ktoré rozhodovali o vzniku samostatného Slovenska útočili na Vladimíra Mečiara a jeho HZDS aj za pomoci zahraničných tajných služieb. Selecký …

Source: Anton Selecký: Mohol som povedať MI6, že tento leták uverejním pod palcovým titulkom “Toto je práca britskej tajnej služby “. Myslíte že by som sa dožil rána? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.