Ustupujeme moslimom, dostanú sa do vlád, varuje uznávaný doktor.

11. okt. 2017 | Nekomentovaný výber

ROZHOVOR „Mnoho veľmi významných osobností upozorňovalo na tienisté stránky islamu. Či už to bol Winston Churchill, alebo niekdajší turecký štátnik Mustafa Kemal Atatürk,“ hovorí v rozhovore pre Parlamentné listy bývalý český minister zdravotníctva, uznávaný hematológ, profesor Pavel Klener. „Veľa ľudí v Európe to nechápe, my sa migrantom prispôsobujeme. Napríklad v Anglicku plynie mnoho problémov z toho, že ľudia ustupujú moslimom, napríklad v nemocniciach umožňujú, aby moslimskí lekári odišli napoludnie z operačnej sály a išli sa klaňať Alahovi a podobné výstrelky,“ kritizuje správanie európskych politikov.

Zdroj: Ustupujeme moslimom, dostanú sa do vlád, varuje uznávaný doktor | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.